Ładowanie

Strona wykorzystuje pliki cookies.

Aplikacja wykorzystuje pliki cookies. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności

Akceptuję

Zgoda właściciela baru

BAR IS US to aplikacja dla barmanów. Dzięki aplikacji barman pracujący w Twoim lokalu będzie miał dostęp do najwyższej jakości wiedzy barmańskiej, która podniesie jego umiejętności a to na pewno przełoży się na zadowolenie Twoich gości.

Jak dodać zgodę na korzystanie przez barmana z BAR IS US:

1. Pobierz zgodę klikając TUTAJ

2. Wypełnij i podpisz zgodę

3. Zeskanuj ją

4. Wgraj wypełnioną zgodę na tej stronie, korzystając z poniższego pola. Pamiętaj o wprowadzeniu adresów e-mail.

Dopiero po wgraniu zgody, barmani pracujący w Twoim lokalu będą mogli w pełni korzystać z możliwości jakie daje BAR IS US.

Podaj adres mailowy, na który użytkownik zarejestrował konto w aplikacji.
Podaj nazwę baru, którego barmanów dotyczy weryfikacja.
Podaj adres mailowy podmiotu udzielającego zgodę.
maksymalna waga 5MB

BAR IS US. Bo Bar to Ty. 

Jak dołączyć do BAR IS US?
Żeby dołączyć do mobilnej społeczności barmanów, konieczne jest pobranie aplikacji oraz zarejestrowanie się w niej. Do rejestracji będziesz potrzebować adresu e-mail oraz kodu weryfikacyjnego.

Skąd pobrać Aplikację?
Żeby pobrać aplikację, wejdź na stronę app.barisus.pl. Pamiętaj, żeby dodać aplikację do ekranu początkowego. Instrukcję dodania aplikacji BAR IS US do ekranu początkowego znajdziesz w FAQ.

Skąd wziąć kod weryfikacyjny?
Masz dwie opcje. Kod możesz otrzymać od przedstawiciela handlowego odwiedzającego Twój bar lub wygenerować go samodzielnie, zaznaczając pole „chcę kod” w poniższym formularzu.

Zapisz się do BAR IS US

Żeby zarejestrować się w Aplikacji, pobierz ją z app.barisus.pl, a następnie w formularzu rejestracyjnym wpisz swój adres e-mail i kod weryfikacyjny, który otrzymałeś od przedstawiciela handlowego. Nie masz kodu? Wpisz w formularzu poniżej swój adres e-mail, a prześlemy go do Ciebie.
Bądź szybki. Na pierwszych 10 barmanów, którzy dołączą do BAR IS US, czekają limitowane zegarki Marker’s Mark. Kolejnych 100 barmanów za dołączenie do Aplikacji otrzyma unikalne drewniane spinki Maker’s Mark.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stock Polska sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, przy ul. Spółdzielczej 6, 20-402 Lublin. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z funkcjonalnością Aplikacji, których szczegółowy zakres znajduje się w Polityce Prywatności. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Pomóż barmanom dołączyć do 
BAR IS US 

Masz znajomych barmanów, których jeszcze nie ma w BAR IS US? Zaproś ich do Aplikacji. Za tym barem jest miejsce dla wszystkich, którzy mieszają nocnym życiem.
Żeby dodać znajomego barmana do BAR IS US, w poniższe pola wpisz swój i jego adres e-mail. Pamiętaj, że każde Twoje polecenie to 50 punktów dla Ciebie!