Ładowanie

Strona wykorzystuje pliki cookies.

Aplikacja wykorzystuje pliki cookies. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności

Akceptuję

Ambasadorzy

Poznaj ambasadorów BAR IS US. Dołącz do Aplikacji, korzystaj z ich doświadczenia i porad, które pomogą Ci rozwinąć Twój barmański warsztat.

BAR IS US. Bo Bar to Ty. 

Jak dołączyć do BAR IS US?
Żeby dołączyć do mobilnej społeczności barmanów, konieczne jest pobranie aplikacji oraz zarejestrowanie się w niej. Do rejestracji będziesz potrzebować adresu e-mail oraz kodu weryfikacyjnego.

Skąd pobrać Aplikację?
Żeby pobrać aplikację, wejdź na stronę app.barisus.pl. Pamiętaj, żeby dodać aplikację do ekranu początkowego. Instrukcję dodania aplikacji BAR IS US do ekranu początkowego znajdziesz w FAQ.

Skąd wziąć kod weryfikacyjny?
Masz dwie opcje. Kod możesz otrzymać od przedstawiciela handlowego odwiedzającego Twój bar lub wygenerować go samodzielnie, zaznaczając pole „chcę kod” w poniższym formularzu.

Zapisz się do BAR IS US

Żeby zarejestrować się w Aplikacji, pobierz ją z app.barisus.pl, a następnie w formularzu rejestracyjnym wpisz swój adres e-mail i kod weryfikacyjny, który otrzymałeś od przedstawiciela handlowego. Nie masz kodu? Wpisz w formularzu poniżej swój adres e-mail, a prześlemy go do Ciebie.
Bądź szybki. Na pierwszych 10 barmanów, którzy dołączą do BAR IS US, czekają limitowane zegarki Marker’s Mark. Kolejnych 100 barmanów za dołączenie do Aplikacji otrzyma unikalne drewniane spinki Maker’s Mark.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stock Polska sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, przy ul. Spółdzielczej 6, 20-402 Lublin. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z funkcjonalnością Aplikacji, których szczegółowy zakres znajduje się w Polityce Prywatności. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Pomóż barmanom dołączyć do 
BAR IS US 

Masz znajomych barmanów, których jeszcze nie ma w BAR IS US? Zaproś ich do Aplikacji. Za tym barem jest miejsce dla wszystkich, którzy mieszają nocnym życiem.
Żeby dodać znajomego barmana do BAR IS US, w poniższe pola wpisz swój i jego adres e-mail. Pamiętaj, że każde Twoje polecenie to 50 punktów dla Ciebie!